همیشه از بچگی و کودکی ای فکر سفر میکردم فکر می کردم که در هواپیما هستم و بالای ابرها در حال سفر کردن.

فکر سفر همیشه ذهن من را به خودش مشغول نگه می داشت بالای ابرها که هوا صاف آبی و زیبا.

منظره کوه ها که اندکی برف بالای آنها هستند همیشه از کودکی در ذهن من نقش بسته است.

این جور مناظر را ما میتوانیم در بسیاری از رشته کوه ها ازجمله رشته کوه های آلپ رشته کوه های هیمالیا مشاهده کنیم.

به طرز عجیبی از سفر کردن برای من با پرواز کردن گره خورده است است در حالی که می تواند سفر با اتوبوس یا با تور های مسافرتی یا با قطار باشد حتی.

البته که قطار و مسافرت با قطار بسیار حس سفر می دهد. مسافرت با قطار لابلای واگن ها و پیاده روی لابلای کوپه ها و واگن‌ها مشاهده مرتب مناظره بیرون، این چیزی است که برای هر مسافر ای بسیار جذاب و دلفریب است.

سفر و تور و گردش سفر ,ها ,کوه ,قطار ,بالای ,رشته ,رشته کوه ,با قطار ,بالای ابرها ,کوه ها ,یا بامنبع

سفر به کشمیر

روستای هرانده

هواپیما بر فراز ابر ها

سفر به ژاپن

کاخ گلستان و کاخ سعد آباد

گردشگری در قزوین

بوشهر

مشخصات

آخرین جستجو ها

Mamol Mag سون بیت | مرجع دانلود و خرید و فروش بیت و تکست الان بخر تحویل بگیر لاستیک پیرلی بادوام فروش مویک ۲ به صورت آنلاین کنکورستان خرید و فروش تاب ریلکسی فانتوم فروشگاه سه سوته خرید کن تحویل بگیر